Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 12. 3. 2020

Hlášení rozhlasu 12. 3. 2020

Vážení občané, v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu ve věci šíření nákazy koronaviru budou i v naší obci učiněna následující opatření.

• SK Hradčany oznamují, že výroční členská schůze, která se měla konat zítra 13. března je zrušena
  • Klub seniorů Hradčany oznamuje, že veškeré akce spolku se do 30. dubna ruší, tj. Výroční členská schůze, Slivkošt a Velikonoční výstava. Tyto akce se budou konat v náhradním termínu. Velikonoční výstavu bude nahrazena pravděpodobně podzimní nebo až zimní Hobby výstavou občanů Hradčan a okolí. KSH děkuje za pochopení.
  • Páter Mgr. Zdeněk Mlčoch, farář farnosti Pavlovice, Dřevohostice a Domaželice, oznamuje, že až do odvolání se nebudou konat bohoslužby. Páter Mlčoch všem věřícím doporučuje, aby využili mše svaté přenášené televizí NOE.
  • Olomoucký kraj oznamuje, že v souvislosti s uzavřením škol přejdou autobusové linky od pátku 13. března do režimu jarních prázdnin. Bližší informace najdete na stránkách obce a ve vývěsce.
  • Zemědělské družstvo Záhoří Soběchleby oznamuje, že ruší konání Výroční členské schůze, která měla konat v pátek 20. března 2020.