Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Spolky a kluby > ENDURO TRAŤ DŘEVOHOSTICE

ENDURO TRAŤ DŘEVOHOSTICE, spolek

Datum vzniku a zápisu: 3. květen 2018 

Spisová značka: L 17143/KSOS Krajský soud v Ostravě zapsáno 3. květen 2018 

 

Sídlo: Hradčany 47, 751 11 Hradčany

Identifikační číslo: 07099304 

Právní forma: Spolek 

Statutární orgán: Předseda Pavel Doležal

Email: endurodrevohostice@seznam.cz

Facebook:  https://cs-cz.facebook.com/endurodrevohostice/

WWW:  https://endurodrevohostice.estranky.cz/

 

ÚČEL, HLAVNÍ A VEDLEJŠÍ ČINNOST

Základním účelem a hlavní činností je:

  1. Propagace motorsportu:

realizace sdružovacího práva občanů k organizování, uspokojování a výkonu jejich zájmové sportovní činnosti v oblasti motocyklového sportu, vytváření pro ni tréninkových a materiálních podmínek.

  1. Budovat, provozovat a udržovat sportovní trať, kterou ENDURO TRAŤ DŘEVOHOSTICE, spolek užívá a tím vytvářet vlastní materiální podmínky pro svoji sportovní činnost.
  1. Zabezpečit tvorbu a rozvoj vlastních hospodářských a finančních zdrojů a jejich hospodárné využívání, vést své členy k ochraně a rozšiřování veškerého majetku, který je v jejich užívání.
  2. Účast s vlastním soutěžním týmem na motocyklových soutěžích.
  3. Vést své členy a ostatní účastníky motocyklových soutěží k dodržování základních etických, estetických a mravních pravidel, umožnit jim širokou informovanost v oblasti motocyklového sportu, hájit zájmy členů ENDURO TRAŤ DŘEVOHOSTICE, spolek, za tím účelem spolupracovat s orgány obce, s ostatními organizacemi i jednotlivci. Pomáhat těm nejmladším a vést je k fair-play ať už jako sportovce, tak i člověka a pomáhat jim ve zdokonalování se

Vedlejší činnost:

  1. Vlastní organizace, popřípadě spoluorganizace motocyklových soutěžích a vytváření materiálových a tréninkových podmínek za účelem podpory hlavní činnosti spolku.
  2. V souladu se svými zájmy usilovat o zpřístupňování svého sportoviště pro zájemce z řad veřejnosti za účelem zviditelnosti spolku a rozšiřování členské základny.
  3. Dalšími formami své činnosti napomáhat rozvoji veřejného života v obci, zejména formou veřejně prospěšných prací, organizační a osvětovou činností.

  01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg

07.jpg08.jpg09.jpg

Návštěvnost stránek

414110