Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 11. 3. 2020

Hlášení rozhlasu 11. 3. 2020

1. Vážení občané, vzhledem k tomu, že při sběru velkoobjemového odpadu byly kontejnery v krátké době naplněny, nechali jsme je vyvézt a ještě jednou přistavíme na stejné místo do 16. 3. 2020. Prosím, abyste zde neodkládali například celé skříně, které jdou rozebrat. Rádi bychom, aby všichni občané měli prostor k odložení uklizených věcí.
  2. Oznamujeme majitelům nemovitostí, kteří mají s obcí uzavřenou darovací smlouvu na domovní kanalizační přípojku a je jejich povinností podat daňové přiznání o získání daru, že si mohou formulář o přiznání daně vyzvednout na obecním úřadě v úřední hodiny. S jeho vyplněním Vám poradíme a jak jistě víte, podání daňového přiznání na FÚ je do konce března.
  3. Pošta Pavlovice u Přerova oznamuje, že od 12. 3. 2020 bude změna otevírací doby až do odvolání. Pondělí bude otevřeno jen od 14.00 do 17.00 hodin. Úterý až pátek bude pošta otevřena pouze od 8.00 do 11.00 hodin.
  4. Zemědělské družstvo Záhoří Soběchleby oznamuje, že z důvodu nařízení vlády ČR k šíření koronaviru ruší konání Výroční členské schůze, která měla konat v pátek 20. března 2020.