Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 1. 4. 2022

Hlášení rozhlasu 1. 4. 2022

1. Klub seniorů Hradčany uspořádá tento týden hned dvě důležité akce: dnes v pátek 1.dubna Výroční členskou schůzi pro členy a pozvané hosty a zítra v sobotu 2. dubna 4. ročník pěstitelského slivkoštu „Hradčanská sklinečka 2022“. Slivkošt začíná v 17 hodin v obecním sále. Slavnostní vyhodnocení kolem 18.30hodin. Tato akce je pro všechny a vzorky 0,3 l se berou v sobotu ráno od 10 do 11 hodin v sále. Také hostinec bude po oba dny v provozu. Na čepu bude Radegast desítka Rázná. Srdečně vás zvou členové Klubu seniorů. Přijďte se pobavit.
  2. Od dnešního dne byly na plochu u obecního úřadu přistaveny dva kontejnery na velkoobjemový odpad. Kontejnery budou přistaveny do 4. 4. 2022.
  3. Vážení občané, tak jako každý rok i v letošním roce je vyhlášena akce na úklid České republiky „Ukliďme Česko“. Tato akce je vyhlášena na zítra sobotu 2. dubna 2022 a naše obec se také zapojí, a proto se na vás obracím s výzvou, kdo můžete a budete ochotní, abyste nám přišli pomoci uklízet. Sraz je v 9.00 hodin u prodejny potravin a ukončení akce bude na výletišti, kde vás rádi pohostíme malým občerstvením. Na brigádu si prosím vezměte pevnou obuv, rukavice a starou igelitovou tašku. Všem, kteří nám pomohou předem děkuji. Kdo z občanů si chce u svého domu zamést, hromádky posbíráme, ale jinak budeme v týdnu před Velikonocemi uklízet cestu velkým autem, takže kdo nestihnete uklidit nic se neděje bude zametat technika.

Po této brigádě, také zítra budou členové Rybářského spolku sbírat staré železo. Kdo máte nějaké nepotřebné zbytky železa , dejte je před dům, podpoříte naše rybáře.

1. Obvodní lékař MUDr. Kremzer oznamuje, že příští týden od 4. 4. do pátku 8. 4. bude z důvodu dovolené ordinace uzavřena. Naléhavé případy ošetří po telefonické domluvě MUDr. Skřivánková v ordinaci v Prosenicích.
  2. ČEZ distribuce oznamuje, že ve dnech 6. 4. a 7. 4. bude v naší obci provádět odečty elektroměrů.