Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 29. 3. 2022

Hlášení rozhlasu 29. 3. 2022

1. Drůbežárna Prace bude ve středu 30. 3. 2022 v 10. 00 hodin prodávat před obecním úřadem roční slepice, cena za kus 100 Kč, mladé kuřice a chovné kohouty za 210 Kč, krmivo pro nosnice a králíky za 150 Kč a také vitamínové doplňky. Zároveň s prodejem budou vykupovat králičí kůže, cena za kus 15 Kč.
  2. Pojízdná prodejna ROSNIČKA oznamuje občanům, že do naší obce se svojí prodejnou přijede zítra ve středu  30. 3. 2022 v 15.15 hod na obvyklé místo a bude prodávat sortiment krmiv pro domácí a hospodářská zvířata, drogistické potřeby a základní potraviny.
  3. Klub seniorů Hradčany uspořádá tento týden hned dvě důležité akce: v pátek 1.dubna Výroční členskou schůzi pro členy a pozvané hosty a v sobotu 2. dubna 4. ročník pěstitelského slivkoštu „Hradčanská sklinečka 2022“. Slivkošt začíná v 17 hodin v obecním sále. Slavnostní vyhodnocení kolem 18.30hodin. Tato akce je pro všechny a vzorky 0,3 l se berou v sobotu ráno od 10 do 11 hodin v sále. Také hostinec bude po oba dny v provozu. Na čepu bude Radegast desítka Rázná. Přijďte se pobavit.
  4. V pátek 1. 4. 2022 budou na plochu před obecním úřadem přistaveny 2 kontejnery na velkoobjemový odpad. Kontejnery budou přistaveny do 4. 4. 2022.
  5. Vážení občané, tak jako každý rok i v letošním roce je vyhlášena akce na úklid České republiky „Ukliďme Česko“. Tato akce je vyhlášena na sobotu 2. dubna 2022 a naše obec se také zapojí, a proto se na vás obracím s výzvou, kdo můžete a budete ochotní, abyste nám přišli pomoci uklízet. Sraz je v 9.00 hodin u prodejny potravin a ukončení akce bude na výletišti, kde vás rádi pohostíme malým občerstvením. Na brigádu si prosím vezměte pevnou obuv, rukavice a starou igelitovou tašku. Všem, kteří nám pomohou předem děkuji. Kdo z občanů si chce u svého domu zamést, hromádky posbíráme, ale jinak budeme v týdnu před Velikonocemi uklízet cestu velkým autem, takže kdo nestihnete uklidit nic se neděje bude zametat technika.