Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 5. 4. 2022

Hlášení rozhlasu 5. 4. 2022  1. ČEZ distribuce oznamuje, že ve dnech 6. 4. a 7. 4. 2022, tj. zítra a pozítří, bude v naší obci provádět odečty elektroměrů.
  2. Dovolte mi, vážení občané, abych touto cestou poděkovala všem brigádníkům, kteří v sobotu přišli uklízet obec a její okolí, ještě jednou díky. Poděkování patří také hasičům, kteří poslední sobotu v březnu vyčistili vpustě kanálů a propustky v celé obci.
  3. Na tento týden jsme nechali přistavit na obecní plochu velký kontejner. Kdo jste nestihli úklid, můžete odpad uložit ještě v tomto týdnu.
  4. V sobotu 9. dubna 2022 bude firma VEOLIA provádět v naší obci sběr nebezpečného odpadu. Sběr bude u obecního úřadu v době od 8.45 do 9.15 hodin, do sběru patří například plechovky od barev, nádoby od kyselin apod.   
  5. Kolektiv Mateřské školy Bezuchov společně s rodiči a dětmi Vás zvou na Velikonoční jarmark, který se bude konat v pátek 8. dubna 2022 od 16.30 hodin na zahradě mateřské školy. Těšit se můžete na vystoupení dětí MŠ a také prodej výrobků na téma jaro a Velikonoce. Pohoštění je zajištěno. Pro děti si prosím přineste hrníčky na čaj, dospělé návštěvníky čeká svařáček a uzené. Těší se na vás pořadatelé i děti.
  6. Vodárna Přerov oznamuje, že v pondělí 11. 4. 2022 bude provádět odečty vodoměrů.
  7. Vážení občané, podle OZV naší obce je povinností občanů uhradit poplatky za stočné a psa do 31. 3. Obracím se na ty z vás, kteří dosud nezaplatili, aby zjednali nápravu během měsíce dubna. Děkuji. Jen pro informaci úhrada poplatků za komunální odpad je do 30. 6.

                 


Návštěvnost stránek

410826