Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 8. 6. 2020

Hlášení rozhlasu 8. 6. 2020

1. Dnes v pondělí 8. června se v 19.00 hodin koná v kapli mše svatá.
  2. Klub seniorů Hradčany obnovuje po koronaviru svoji činnost. Sešlost členů se uskuteční zítra v úterý 9. června v 18 hodin ve Spolkovém domě. Hlavním bodem programu bude úprava Plánu činnosti spolku do konce letošního roku. Všechny své členy srdečně zve výbor spolku.
  3. Zemědělské družstvo Soběchleby hledá na období od 11. 8. do 31. 8. 2020 brigádníka do prodejny potravin v Hradčanech za dobrých platových podmínek. Jedná se o zástup za dovolenou.
  4. TJ SOKOL Pavlovice u Přerova pořádá nábor fotbalové mládeže. TJ nabízí kvalitní trenéry, do konce června jsou tréninky každé úterý a čtvrtek na hřišti v Pavlovicích u Přerova, nábor je určen pro ročníky 2008 až 2014. Pro bližší informace kontaktujte hlavního trenéra Bronislava Valentu na čísle 776 81 90 36.
  5. Muzeum Prosenice pořádá prodejní výstavu PALIČKOVÁNÍ A BROUŠENÉ SKLO. Dohodli jsme se s kurátorkou výstavy, že pro naše občany otevřou muzeum v úterý 23. června. Kdo máte zájem o prohlédnutí této výstavy, přihlaste se prosím na obci nebo v prodejně potravin. Jeli bychom obecními auty, pravděpodobný odjezd z Hradčan bude ve 13.00 hodin.