Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 10. 6. 2020

Hlášení rozhlasu 10. 6. 2020

1. Vážení občané, dovolte mi, abych Vás touto cestou pozvala v neděli do pavlovického kostela na slavnostní mši svatou, která bude odsloužena P. Mgr. Zdeňkem Mlčochem za obec Hradčany. Hudební doprovod při mši svaté bude živá hudba kapela Veselka, poněvadž z důvodu pandemie jsme v letošním roce zrušili hradčanské hody a bude pouze mše svatá v Pavlovicích za naše občany. Jedná se o zástup za dovolenou.
  2. Zemědělské družstvo Soběchleby hledá na období od 11. 8. do 31. 8. 2020 brigádníka do prodejny potravin v Hradčanech za dobrých platových podmínek.
  3. TJ SOKOL Pavlovice u Přerova pořádá nábor fotbalové mládeže. TJ nabízí kvalitní trenéry, do konce června jsou tréninky každé úterý a čtvrtek na hřišti v Pavlovicích u Přerova, nábor je určen pro ročníky 2008 až 2014. Pro bližší informace kontaktujte hlavního trenéra Bronislava Valentu na čísle 776 81 90 36.
  4. Muzeum Prosenice pořádá prodejní výstavu PALIČKOVÁNÍ A BROUŠENÉ SKLO. Dohodli jsme se s kurátorkou výstavy, že pro naše občany otevřou muzeum v úterý 23. června. Kdo máte zájem o prohlédnutí této výstavy, přihlaste se prosím na obci nebo v prodejně potravin. Jeli bychom obecními auty, pravděpodobný odjezd z Hradčan bude ve 13.00 hodin.