Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 8. 4. 2020

Hlášení rozhlasu 8. 4. 2020

1. Na cestě k nádrži číslo 1 byly nalezeny klíče. Jsou uložené na obecním úřadě, majitel se může přihlásit.
  2. Na ploše u obecního úřadu jsou přistavené kontejnery na bioodpad. Prosím, abyste větve, které dáváte do kontejneru stříhali na menší. Pokud je necháte dlouhé trčí z otevřeného kontejneru, kde chtějí ukládat i ostatní občané. Zvláště pokud posíláte děti, které nemají sílu, aby klestí zlomily
  3. Vzhledem k situaci s pandemií jsme nemohli provést jarní pořádek v obci, proto zítra dopoledne přijede úklidový vůz, který bude obec zametat. Prosím, abyste auta nenechávali u okraje cesty, dejte je prosím na vjezdy nebo parkovací stání. Ti z vás, kteří jsou ochotni uklidit chodník před svým domem smeťte nepořádek na kraj cesty, zametací vůz to posbírá. Předem všem děkuji.
  4. Závěrem mi vážení občané dovolte, popřát vám všem jménem zastupitelstva obce i jménem svým pěkné a v letošním roce i klidné svátky jara.