Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 29. 3. 2020

Hlášení rozhlasu 29. 3. 2020

1. Vážení občané,  vzhledem k tomu, že mnozí chodíte do práce volím tuto formu informovanosti hlášením v neděli, kdy je většina z vás doma. Obci se podařilo zajistit dostatečné množství desinfekčních gelů. Zítra Vám pracovníci obce dají k hlavním dveřím desinfekci pro každou domácnost. Rodiny s dětmi předškolního věku obdrží tyto desinfekce dvě. Součástí balíčku bude také desinfekce do kabelky. Ti z vás, kteří si dezinfekci zakoupili v hradčanských potravinách mohou požádat o proplacení a už nedostanou tu, kterou budeme roznášet nebo si ponechají tu zakoupenou na své náklady a dáme jim balíček od obce. U některých lahviček nebude etiketa, protože včera to ve velkoskladu nestihli dolepit, ale je vše dovezeno z jedné šarže. Kdyby někdo neobdržel balíček nebo vám bylo něco nejasné, tak zavolejte na telefon 777 508 649, je to telefonní číslo starostky. Závěrem mi dovolte poděkovat předsedovi spolku Enduro Pavlu Doležalovi, který se na zajištění desinfekcí velkou měrou podílel.
  2. ČEZ Distribuce oznamuje, že od pondělí 30. 3. 2020 budou provádět odečty elektroměrů. Vzhledem k situaci v jaké se nacházíme vás budou pracovníci elektrárny kontaktovat telefonicky nebo formou SMS zpráv a vy nahlásíte stav elektroměru. V případě, že se pracovníkům ČEZ nepodaří s Vámi zkontaktovat bude zákazníkům proveden automatický odhad.