Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 6. 9. 2021

Hlášení rozhlasu 6. 9. 2021  1. Klub seniorů společně s obcí Hradčany Vás zvou ve čtvrtek 9. září v 17.oo hodin do sálu OÚ na přednášku o bylinkách. Přednášet bude známý bylinkář Karel Štenbaur. Tentokrát to bude o bylinkách a mastičkách na potlačení bolesti pohybového ústrojí. Přednáška je pro účastníky zdarma.
  2. V pátek 10. 9. 2021 do pondělí 13. 9. budou na plochu u obecního úřadu přistaveny 2 kontejnery na velkoobjemový odpad.
  3. Klub seniorů Hradčany vás zve tuto sobotu 11. září 2021 na výletiště v Hradčanech na „Soutěž v pétanque a setkání se seniory z okolních obcí“. Zahájení je ve 14.00 hodin a jsou připraveny také soutěže pro děti a samozřejmě pro všechny je připraveno občerstvení. Členové klubu seniorů vás srdečně zvou na prožití příjemného odpoledne.
  4. Klub seniorů Hradčany uspořádá v sobotu 25. září 2021 autobusový poznávací zájezd do Krakova v Polské republice. Podrobnosti jsou uvedeny ve skříňce spolku v čekárně. Zájezd je určen nejen pro členy a místní seniory, ale po vyčerpání zájmu seniorů i pro ostatní občany Hradčan. Přihlášky přijímá paní Marie Galetová na telefonním čísle : 732 283 300
  5. Vážení občané, také v letošním roce pro vás připravujeme vydání kalendáře na rok 2022, tentokrát společně s místním Klubem seniorů. Kalendář bychom chtěli doplnit historickými fotografiemi, a proto Vás zdvořile žádáme o zapůjčení historických fotografií z vašich soukromých sbírek. Hledáme zejména místní historické fotografie ulic, domů, významných objektů, ale také různých starších obecních událostí, výročních oslav, starší fotografie z činnosti školy, spolků i různých zájmových sdružení apod. Pokud takové fotografie ve svém archívu máte, budeme rádi za zapůjčení do konce měsíce října. Fotografie přineste prosím na obecní úřad, budou vám spolehlivě vráceny.
  6. V obci probíhá nyní prořez stromů, větve ukládáme na obecní parcele směrem na Pavlovice a bude nám je firma štěpkovat. Kdo z občanů chce uklidit větve ze své zahrady může nám tyto dovézt k naší hromadě. Prosím jen, abyste větve ukládali jedním směrem od Pavlovic do obce, mohou být i silnější, ale nic jiného zde nedávejte. Pokud toho máte větší množství, přijďte se na obec domluvit. Děkuji za pochopení.

Návštěvnost stránek

408333