Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 31. 8. 2021

Hlášení rozhlasu 31. 8. 2021

1. Dnes v 19.00 hodin se v kapli koná mše svatá.
  2. Vážení občané, také v letošním roce pro vás připravujeme vydání kalendáře na rok 2022, tentokrát společně s místním Klubem seniorů Hradčany. Kalendář bychom chtěli doplnit historickými fotografiemi, a proto Vás zdvořile žádáme o zapůjčení historických fotografií z vašich soukromých sbírek. Hledáme zejména místní historické fotografie ulic, domů, významných objektů, ale také různých starších obecních událostí, výročních oslav, starší fotografie z činnosti školy, spolků, i různých zájmových sdružení apod. Pokud takové fotografie ve svém archívu máte budeme rádi za zapůjčení do konce měsíce října. Fotografie přineste prosím na obecní úřad, budou spolehlivě vráceny.
  3. V obci probíhá nyní prořez stromů, větve ukládáme na obecní parcele směrem na Pavlovice a bude nám je firma štěpkovat. Kdo z občanů chce uklidit větve ze své zahrady může nám tyto dovézt k naší hromadě. Prosím jen, abyste větve ukládali jedním směrem od Pavlovic do obce, mohou být i silnější, ale nic jiného zde nedávejte. Pokud toho máte větší množství, přijďte se na obec domluvit. Děkuji.
  4. ProNet servis oznamuje, že z důvodu zvyšování kvality poskytovaných služeb a realizace inovace internetu bude dne 14. 9. 2021 v čase od 0.00 do 06.00 přerušení dodávky služeb, výpadek bude maximálně 2 hodiny. Pracovníci firmy ProNet se předem omlouvajíí za případné komplikace, které mohou nastat.
  5. Pojízdné kadeřnické studio přijede do naší obce tuto sobotu 4. 9. 2021, bližší informace naleznete v obecní vývěsce.
  6. Účastníkům zájezdu do Vizovic připomínám, že odjezd je ve čtvrtek 2. 9. v 6.45, autobus bude přistaven v 6.30.