Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 6. 3. 2024

Hlášení rozhlasu 6. 3. 2024

1. Obecní úřad oznamuje občanům, že provádí výběr poplatků za likvidaci komunálního odpadu, ze psů a poplatky za stočné. Bezhotovostně je možné uhradit poplatky na bankovní účet obce nebo hotově v kanceláři obecního úřadu v úřední dny. Výše poplatků jsou zveřejněny na webu obce a ve vývěsní skříňce.
  1. Zítra, tj. ve čtvrtek 7. března se v 17:00 hodin se v sále obecního úřadu koná 12. veřejné Zasedání zastupitelstva obce Hradčany
  2. Obec Hradčany srdečně zve na 1. Obecní ples, který se uskuteční v pátek 15. března od 20:00 hodin v sále obecního úřadu. K tanci i poslechu zahraje  kapela Funny. Rezervace vstupenek je na obecním úřadě a cena vstupenky je 100,-Kč.
  3. V sobotu 9. března od 14hodin pořádá v sále obecního úřadu Český zahrádkářský svaz Hradčany již 14. ročník soutěže o nejlepší pomazánku vyrobenou muži "NAŠI CHLAPCI V AKCI". Podrobnější informace na webu obce a ve vývěsní skříňce. Srdečně zvou pořadatelé.