Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 3.4.2024

Hlášení rozhlasu 3.4.2024Datum konání:
3.4.2024
  1. Obec Hradčany pořídila na podzim pro občany obce kompostéry. Kdo z občanů má ještě o kompostér zájem, ať se osobně dostaví na obecní úřad v úředních hodinách k podpisu smlouvy o výpůjčce.  
  1. Upozorňujeme občany na zvýšený průjezd vozidel v naší obci od 2. dubna 2024. A to z důvodu objížďky, která vede naší obcí. V době 2.4.2024 – 31.8.2024 bude uzavřena krajská silnice III/43722, III/43723 Pavlovice u Přerova, Prusinky. Důvodem uzavírky je výstavba chodníků v obci Pavlovice u Přerova a Prusinkách. 
  1. Ve čtvrtek 4. dubna, tj. zítra, zveme všechny občany na 1. workshop v rámci auditu familyfriendlycommunity. Setkání se uskuteční v 17:00 hodin v sále obecního úřadu. Obec se zapojila do tohoto projektu Olomouckého kraje na podporu rodin. Chceme s Vámi mluvit a vědět, co je pro Váš život v Hradčanech důležité. Ať už se to týká volnočasových aktivit, vzdělávání či čehokoliv dalšího. Přijďte nám říci, co by se dalo vylepšit či změnit. Zveme srdečně všechny občany od mládeže až po seniory. Drobné občerstvení zajištěno. 
  1. Na plochu vedle obecního úřadu byly po zimě opět přistaveny hnědé kontejnery na bioodpad. svoz nádob s bioodpadem proběhne zítra ve čtvrtek 4. dubna. 
  1. Naše obec se opět po roce zapojí do akce „Ukliďme Česko – ukliďme Hradčany“, kdy se společně sejdeme, abychom naši obec udělali krásnější a čistější.  Sraz je v sobotu 6. dubna v 9 hodin před obchodem. Rukavice a pytle jsou zajištěny. Po skončení akce je pro všechny účastníky zajištěno občerstvení na výletišti. Budeme rádi, když se do akce zapojí i členové všech místních spolků. Děkujeme, že pomáháte, aby naše obec byla krásná a čistá.  
  1. Obec nakoupila pro potřeby občanů Hradčan popelnice na komunální odpad za výhodnou cenu. Jsou to černé plastové popelnice na kolečkách. Menší 120 l za cenu 589 Kč a velké 240 l za cenu 829 Kč. V případě zájmu se obraťte v úředních hodinách na obecní úřad. 
  1. V pondělí 8.4. bude zaměstnanec Vodovodů a kanalizací Přerov provádět v obci odečty vodoměrů. Umístěte prosím stav Vašeho vodoměru čitelně a viditelně na dveře nebo okno domu.  

Návštěvnost stránek

405652