Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 31. 3. 2023

Hlášení rozhlasu 31. 3. 2023

1. Zítra v sobotu 1. dubna se obec připojí k celorepublikové akci Ukliďme Česko – Ukliďme Hradčany. Sraz všech dobrovolníků bude u obchodu v 9.00 hodin. S sebou vezměte menší igelitové pytlíky či tašky na drobný odpad a pevnou obuv. Pytle a rukavice budou zajištěny od obce. Po skončení úklidu čeká na všechny účastníky občerstvení a pro děti máme drobné dárky.

V případě nepříznivého počasí bude zítra po 8 hodině vyhlášeno rozhlasem zrušení akce.

1. V souvislosti s úklidem obce bude v pondělí 3. dubna prováděno strojové čistění chodníků a komunikací v obci. Žádáme proto občany, aby neparkovali svá vozidla na veřejném prostranství, na chodnících a na okraji silnic. Děkuji za pochopení.