Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 28. 3. 2023

Hlášení rozhlasu 28. 3. 2023

1. Aby jaro mohlo přijít i do Hradčan, připojí se obec i letos k celorepublikové akci Ukliďme Česko – Ukliďme Hradčany. Sraz všech dobrovolníků bude u obchodu v sobotu 1. dubna v 9.00 hodin. S sebou vezměte menší igelitové pytlíky či tašky na drobný odpad a pevnou obuv. Pytle a rukavice budou zajištěny od obce. Po skončení úklidu čeká na všechny účastníky občerstvení a pro děti drobné dárky.
  2. Obecní úřad oznamuje občanům, že stále se provádí výběr poplatků za likvidaci komunálního odpadu ve výši 300 Kč na občana splatný do 30. června, poplatky ze psů ve výši 50 a 70 Kč a za stočné ve výši 875 Kč na občana splatné do 31. března. Uhradit můžete bezhotovostně na účet, variabilní symbol je číslo popisné nebo do pokladny v kanceláři v úřední dny. Podrobnosti najdete ve vývěsce a na webových stránkách obce POPLATKY.