Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 30. 4. 2020

Hlášení rozhlasu 30. 4. 2020

1. První bod hlášení se bude především týkat občanů žijících v lokalitě Příčky, kde začínáme s opravou cesty, ale také ostatní v obci by měli být informovaní. Od pondělí 4. května začne na Příčkách přeložka telefonního kabelu. Zatím je to menší část stavby, ta větší, tj. rekonstrukce komunikace začne v posledním týdnu května. Zároveň s tímto zde v druhé části kopeme vodovod, tak prosím všechny o pochopení této situace. Pokud Vám bude něco nejasné nebo budou v průběhu stavby problémy, obraťte se na mě a budeme se snažit věc vyřešit. Děkuji všem za pochopení.
  2. Vážení občané, vzhledem k tomu, že se v současné době množí projížďky motorkářů po dřevohostickém lese, obracím se na Vás se žádostí, abyste pokud v lese motorkáře uvidíte nahlásili toto na obecní úřad, popřípadě rozježděnou cestu vyfotili. Zatím řeším tuto věc touto cestou, a zároveň s tím žádám rodiče, aby své ratolesti poučili, jak se mají chovat a tito rodiče, ať si prosím uvědomí, že jsou za své děti zodpovědní. Na tento sport jsou určené motorkářské trasy, nikoliv les. Zlepšujeme prostředí okolí obce a nenecháme si je ničit partou výrostků.
  3. Dalším problémem, který v obci nastal je ničení obecního majetku. Jedná se o náš bytový dům, kde si mládež pinká v garážových stáních o štítovou zeď. Nejenže ničí fasádu, ale jsou zde zaparkovaná auta. Žádám mládež a především jejich rodiče, aby v této věci sjednali nápravu a do parkovacího prostoru bytového domu děti nechodily. Jména těch, kteří se zde zdržují samozřejmě víme a nerada bych přistupovala k jinému řešení než touto domluvou. Myslím si, že v obci je vybudováno dostatek místa ke sportovnímu vyžití.