Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 27. 4. 2020

Hlášení rozhlasu 27. 4. 2020

1. Oznamuji čtenářům, že knihovna Hradčany bude otevřena od čtvrtku 30. 4. 2020 v obvyklém čase od 17.00 do 19.00 hodin.
  2. ZD Soběchleby oznamuje, že od dnešního dne je změna otevírací doby v prodejně smíšeného zboží. Ráno bude otevřeno až od 6-ti hodin, prodloužený bude odpolední prodej. Přesné informace o prodejní době naleznete na stránkách obce nebo v prodejně.
  3. Veterinární lékař MVDr. Přikryl sděluje, že podle nařízení státní správy z důvodu opatření k pandemii nebude zatím probíhat očkování psů v naší obci. Po uvolnění nouzového stavu očkování proběhne a majitelům psů dáme vědět obvyklým způsobem. Individuální požadavky na veterinárního lékaře budou vyřizovány běžným způsobem.
  4. Rybářství Tovačov bude ve čtvrtek 30. 4. 2020 v době od 12. 30 do 12.50 hodin před obecním úřadem prodávat živé ryby – kapry 1. třídu a výběr, tolstolobiky a pstruhy. Bližší informace a ceny najdete ve vývěsce a na stránkách obce.
  5. Páter Mgr. Zdeněk Mlčoch, kněz naší farnosti oznamuje, že s uvolněním nouzového stavu jsou od dnešního dne 27. 4. 2020 povoleny mše svaté s maximální účastí 15-ti osob. Pět osob bude sloužit mši a 10 rodinných příslušníků zemřelého, za kterého je mše sloužena.