Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 3. 12. 2020

Hlášení rozhlasu 3. 12. 2020

1. Od dnešního 3. 12. 2020 v 17.00 hodin bude otevřena knihovna již s pravidelným provozem.
  2. Do naší obce začne opět  pravidelně dojíždět pojízdné kadeřnické studio a to vždy první sobotu v měsíci, takže nyní přijedou 5. 12. 2020 mezi 14. a 15.00 hodinou. Bližší informace naleznete na plakátovací ploše, ve vývěsce obce a na webových stránkách.
  3. Milé děti, vážení rodiče, v sobotu 5. prosince 2020 po 16.00 hodině přijede do naší obce sv. Mikuláš s andělem a s nimi nás také navštíví čert. Všichni do naší vesnice přijedou kočárem taženým koňmi a budou se projíždět po obci a vy jim můžete zamávat z chodníku, ti méně odvážní je pozdraví z okna. Celá skupina se také trochu projde po vesnici a hradčanské děti do 15-ti let naleznou u svých domů balíčky, které dostanou hodné i ty méně hodné děti, protože Mikuláš s andělem doufají, že trochu méně poslušné se polepší.

Po asi hodinové mikulášské projížďce se můžete v kočáře projet vánočními Hradčanami také vy ostatní.

Na milovníky střílení petardami se obracím s velkou prosbou, v době projížďky prosím nestřílejte petardami, aby se koně neplašili.