Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 25. 11. 2020

Hlášení rozhlasu 25. 11. 2020

1. Klub seniorů Hradčany oznamuje občanům, že na základě některých dotazů od občanů upřesňují podmínky k účasti v soutěži o nejhezčí venkovní vánoční výzdobu domů a předzahrádek. Hlavními kriterii pro hodnocení bude vkusnost, přiměřenost, barevná vhodnost, samovýroba a celkový dojem. Všechny vyzdobené domy a předzahrádky hodnotící komise v úterý 15. 12. 2020 v podvečer obejde, vyhodnotí a pět nejlepších odmění věcnou cenou. Podrobnosti jsou uvedeny ve skříňce spolku v autobusové čekárně a v aktualitách na webových stránkách obce.
  2. Knihovna Hradčany oznamuje, že tento čtvrtek, tj. zítra 26. 11. 2020 bude mít pro naše čtenáře otevřeno od 17.00 do 19.00 hodin. Půjčení knih bude probíhat formou výdejního okýnka v prostorách chodby obecního úřadu.
  3. Rybářství Tovačov oznamuje, že v pátek 27. 11. 2020 v době od 9.00 do 9.20 hodin bude před Obecním úřadem prodávat živé ryby. V nabídce mají kapry, pstruhy, amury a tolstolobiky.
  4. Vážení občané, vzhledem k situaci s pandemií kovidu nemůžeme v letošním roce pořádat tradiční rozsvěcení vánočního stromu. Abychom vám atmosféru zahájení adventu alespoň trochu přiblížili, vystoupí v sobotu 28. 11. 2020 v 16.45 hodin děti z Hradčan v místním rozhlase a také tak rozsvítíme v 17.00 hodin vánoční strom na návsi odpočítáním do rozhlasu. Pokud se půjdete projít a podívat na rozsvěcení, tak Vás prosím, abyste v době současného nouzového stavu dodržovali nařízení vlády ČR.