Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 3. 11. 2020

Hlášení rozhlasu 3. 11. 2020  1. Pojízdná prodejna ROSNIČKA oznamuje občanům, že do naší obce přijede zítra ve středu  4. 11. 2020 v 15.15 hodin s prodejem běžného sortimentu. Zároveň pracovníci Rosničky prosí zákazníky o používání ochranných roušek a dodržování bezpečného 2 metrového rozestupu.
  2.  Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje oznamuje, že od 1. ledna 2021 zavádí celosíťové jízdenky, se kterými bude možné cestovat veřejnou dopravou po celém Olomouckém kraji. Jízdenky je možné zakoupit i v elektronické podobě. Bližší informace najdete na úřední desce nebo ve vývěsce obce.
  3. Vážení občané, jistě jsou vám všem známy problémy s dostavbou dálnice D 1, úsek mezi Přerovem a Říkovicemi. V souvislosti s touto kauzou se na nás obrátili zástupci „Sdružení pro rozvoj dopravní struktury na Moravě“ se žádostí o podporu proti odpůrcům dostavby D 1 v Přerově. Zároveň s tím nám zaslali petiční archy pro ty, kteří se chtějí vyjádřit. Tyto archy můžete podepisovat v prodejně potravin, kde bude také k pročtení průvodní dopis a petice. Bližší informace najdete v aktualitách na stránkách obce a obecní vývěsce.
  4. Na ploše u OÚ je přistavený kontejner na bioodpad.

Návštěvnost stránek

414545