Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 9. 11. 2020

Hlášení rozhlasu 9. 11. 2020

1. Vážení občané, jistě jsou vám všem známy problémy s dostavbou dálnice D 1, úsek mezi Přerovem a Říkovicemi. V souvislosti s touto kauzou se na nás obrátili zástupci „Sdružení pro rozvoj dopravní struktury na Moravě“ se žádostí o podporu proti odpůrcům dostavby D 1 v Přerově. Zároveň s tím nám zaslali petiční archy pro ty z vás, kteří chtějí svým podpisem přispět k jednání pro dostavbu dálnice. Tyto archy můžete podepisovat v prodejně potravin, kde bude také k pročtení průvodní dopis a petice. Bližší informace najdete v aktualitách na stránkách obce a v obecní vývěsce.
  2.  Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje oznamuje, že od 1. ledna 2021 zavádí celosíťové jízdenky, se kterými bude možné cestovat veřejnou dopravou po celém Olomouckém kraji. Jízdenky je možné zakoupit i v elektronické podobě. Bližší informace najdete na úřední desce nebo ve vývěsce obce.
  3. Ve čtvrtek 12. 11. 2020 bude prodejna potravin uzavřena.
  4. V pondělí 16. 11. 2020 bude Obecní úřad uzavřen.