Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 23. 12. 2019

Hlášení rozhlasu 23. 12. 2019

1. Vážení občané, přijměte prosím jménem zastupitelstva obce i jménem mým zítra ve 13.00 hodin pozvání na tradiční setkání u vánočního stromu, na ochutnávku punče a společné zpívání koled.
  2. Knihovna Hradčany oznamuje, že dne 30. prosince 2019 a 2. ledna 2020 bude z důvodu čerpání dovolené uzavřena
  3. Stolní tenis Hradčany Vás zve dne 27. 12. 2019 na stolně-tenisový turnaj dvojic hradčanských spolků a dvoučlenných družstev neregistrovaných hráčů o vánoční putovní pohár. Zahájení je v 9.30 hodin ve společenském domě. Bližší informace najdete ve vývěsce spolku.
  4. Vážení občané, dovolte mi, abych se s blížícími svátky na vás obrátila se žádostí o omezení střílení petardami, zvláště v centru obce. Mnohým vašim spoluobčanům je to nepřijemné, zvláště když petardy dopadají na střechy jejich domů. Obec Vám určitě nebude nic přikazovat, pouze prosím o shovívavost a pochopení vůči ostatním.
  5. Zároveň s tímto se na vás obracím také se žádostí, abyste tuky ze smažení nevylévali do kanalizace. Po vychladnutí je přelejte do pet lahví a uzavřete. Již máme zakoupenou popelnici s oranžovým víkem, která bude na ploše u obecního úřadu, kde tyto naplněné pet lahve odložíte. Děkuji všem za pochopení.