Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 18. 12. 2019

Hlášení rozhlasu 18. 12. 2019

1. Oznamuji kupujícím, že zítra 19. prosince 2019 bude z technických důvodů prodejna potravin otevřena pouze do 9.00 hodin.
  2. Stolní tenis Hradčany Vás zve dne 27. 12. 2019 na stolně-tenisový turnaj dvojic hradčanských spolků a dvoučlenných družstev neregistrovaných hráčů o vánoční putovní pohár. Zahájení je v 9.30 hodin ve společenském domě. Bližší informace najdete na stránkách obce a ve vývěsce spolku.
  3. Vážení občané, dovolte mi, abych se s blížícími svátky na vás obrátila se žádostí o omezení střílení petardami, zvláště v centru obce. Mnohým vašim spoluobčanům je to nepřijemné, zvláště když petardy dopadají na střechy jejich domů. Obec Vám určitě nebude nic přikazovat, pouze prosím o shovívavost a pochopení vůči ostatním.
  4. Zároveň s tímto se na vás obracím také se žádosti o likvidaci tuků při vaření, nevylévejte je prosím do kanalizace. Za dva roky provozu splaškové kanalizace jsme z nátokové čerpaní stanice vysáli 3 kubíky tuku. I zde se na vás obracím o pochopení s likvidací tuků, abychom neměli kanalizaci ucpanou.