Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 13. 9. 2023

Hlášení rozhlasu 13. 9. 2023  

  1. Během července a srpna probíhala v knihovně velká prázdninová soutěž. Absolutní vítězkou se stala Nikolka Klvaňová, které se povedlo splnit všechny úkoly bez jediné chyby. Gratulujeme. Diplom a odměna již byla Nikolce předána. 
  1. Upozorňujeme občany, že v době od 14. – 25. září bude knihovna z důvodu nemoci uzavřena. 
  1. Obec Hradčany pořídila pro občany obce kompostéry. A to 30 kusů o objemu 2.000 l a 70 ks kompostérů o objemu 1.000 l. Kdo z občanů má o kompostér zájem, ať se osobně dostaví na obecní úřad v úředních hodinách k podpisu smlouvy o výpůjčce v době od 18.-20. září. 
  1. Vážení občané, tento pátek 15. září bude v době od 8:00 hodin do 10:00 hodin uzavřena silnice III/43716 ve směru od Pavlovic do Hradčan z důvodu stavebních prací s použitím jeřábu. Objízdná trasa pro osobní automobily bude vedena za zahradami kolem Výhonu. Pro nákladní automobilovou a autobusovou dopravu bude komunikace po tuto dobu uzavřena. Autobusová doprava pro občany obce bude řešena následovně: Uvedeným úsekem nebude umožněn průjezd spoje č. 7 dotčené linky s pravidelným odjezdem v 9:20 hodin ze zastávky Přerov-autobusové nádraží, který bude z obce Pavlovice u Přerova veden objízdnou trasou po silnici III/43722 přímo do obce Šišma mimo obec Hradčany. - Občané, kteří potřebují v tento den pokračovat ze zastávky v Hradčanech směr Šišma a dále (běžný odjezd v 9:39 hodin) žádáme, aby na autobusové zastávce v tomto směru byli již v 9:30 hodin, kdy je hasiči odvezou do Šišmy na spoj č. 7 dotčené linky. - Občané z Hradčan, kteří pojedou touto linkou z Přerova (odjezd z Přerov-aut. nádraží v 9:20 hodin), budou ze Šišmy odvezeni hasiči do obce Hradčany. 
  1. Tento víkend 16.-17. září pořádá Český zahrádkářský svaz opět již tradiční výstavu ovoce, zeleniny a květin. Podrobný program je zveřejnění na webu obce a ve vývěsce obecního úřadu. Srdečně zvou zahrádkáři. V souvislosti s výstavou bude již v pátek 15.9. od 17 hodin otevřený hostinec. 
  1. Ve čtvrtek 21. září pořádá obec Hradčany zájezd pro seniory. Na programu zájezdu je exkurze v Palírně U Zeleného stromu v Prostějově. Dále navštívíme zámek v Čechách pod Kosířem a ve stejném místě i muzeum kočárů. Samozřejmě součástí zájezdu bude i dobrý oběd. Přihlásit se můžete na obecním úřadě v úředních hodinách současně s úhradou částky ve výši 200,-Kč za tento zájezd. V ceně zájezdu je oběd a vstupné.

Návštěvnost stránek

404481