Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 9. 9. 2023

Hlášení rozhlasu 9. 9. 2023  

  1. ČEZ Distribuce informuje o plánovaném přerušení dodávky elektrické energie v katastru naší obce zítra 12. 9. 2023 od 7:30 do 17:00 hodin. 
  1. V souvislosti s odstávkou elektřiny upozorňujeme občany, že místní obchod bude z tohoto důvodu zítra otevřený pouze do 7:30 hodin. Přijďte si proto včas nakoupit a vyzvednout objednané pečivo. 
  1. Tento víkend 16.-17. září pořádá Český zahrádkářský svaz opět již tradiční výstavu ovoce, zeleniny a květin. Podrobný program je zveřejnění na webu obce a ve vývěsce obecního úřadu. Srdečně zvou zahrádkáři. V souvislosti s výstavou bude již v pátek 15.9. od 17 hodin otevřený hostinec. 
  1. Ve čtvrtek 21. září pořádá obec Hradčany zájezd pro seniory. Na programu zájezdu je exkurze v Palírně U Zeleného stromu v Prostějově. Dále navštívíme zámek v Čechách pod Kosířem a ve stejném místě i muzeum kočárů. Samozřejmě součástí zájezdu bude i dobrý oběd. Přihlásit se můžete na obecním úřadě v úředních hodinách současně s úhradou částky ve výši 200,-Kč za tento zájezd. V ceně zájezdu je oběd a vstupné. 
  1. Žádáme občany, aby již nepřihazovali větve na hromadu na začátku obce ve směru na Pavlovice. Tato hromada bude poštěpkovaná, plocha upravena a bude oznámeno nové místo, kam bude možno větve z ořezu stromů vozit.

Návštěvnost stránek

414104