Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Silniční cyklomaratón „MAMUT - TOUR 2023"

Silniční cyklomaratón „MAMUT - TOUR 2023"Datum konání:
27.5.2023

V sobotu 27.05.2023 bude naší obcí projíždět závod silničních kol "Mamut tour 2023". Čas průjezdu prvního závodníka bude v čase cca 9:16 hodin a následně další v čase cca 9:55 hodin, další závodníci budou pak průběžně projíždět za nimi. Závod patří mezi 5 největších silničních maratónů v republice a jede se pod záštitou města Přerova a Olomouckého kraje. Před cyklistickým pelotonem pojede z důvodu zajištění bezpečnosti cyklistů motorka a vozidlo vodiče.  Z důvodu zajištění bezpečného průjezdu naší obcí neparkujte vozidla na silnici ve směru od Pavlovic u Přerova na Šišmu a zajistěte si svá zvířata proti pohybu na komunikaci.

mamut tour.jfif


Návštěvnost stránek

408631