Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Akce archiv > Akce 2023 > POMAZÁNKY

POMAZÁNKYDatum konání:
11.3.2023

Tak jako každý rok, i letos jsme se těšili na pomazánky. 11.března se konala tradiční akce Naši chlapci v akci. Mohli jsme ochutnat 34 různých druhů pomazánek od 18 šikovných kuchařů. V průběhu akce zazpívaly nebo zarecitovaly naše místní děti. Než se sečetly hlasy, bylo také příjemným zpestřením odpoledne vystoupení rodiny Šimoníkových, kteří nás všechny dobře pobavili.
Tyto pomazánky hodnotilo 44 žen, 20 mužů a 20 dětí.
V kategorii česneková obsadil 1. místo - Jemelík Rostislav, 2. místo - Kojecký Jan a na 3. místě se umístil Jančík Stanislav.
V kategorii ostatní bylo pořadí následující: 1. místo - Tomčík Josef s pomazánkou z červené řepy. Na 2. místě se umístil Michálek Ladislav s tvarohovou pomazánkou a na 3. místě Machač Petr s pomazánkou chlebíčkovou.
V tradičním pojídání česnekové pomazánky na rychlost zvítězil Kojecký Jan.
Všichni výherci byli odměněni věcnou cenou a potleskem. Po celé odpoledne nám k tanci i poslechu hrála naše oblíbená skupina Duo Angels. Abychom si mohli dát i něco sladkého na zub, o to se ve formě bufetu postaraly naše zahrádkářky. Domů jsme odcházeli ve velmi dobré náladě s kytičkou a někteří také s výhrou z bohaté tomboly.

Už se opět těšíme na další ročník akce Naši chlapci v akci.


Návštěvnost stránek

414040