Úvod > Dění v obci > Aktuality > Zájezd do Olomouce na hru Vzpoura nevěst

Zájezd do Olomouce na hru Vzpoura nevěst

25.10.2018

Vítejte v agentuře Beremese.cz – tradice, profesionalita, pozitivní reference! Budete-li se vdávat, nesmíte zapomenout na nic důležitého: sladit kytici s kravatou ženicha, objednat dort, ale hlavně získat duševní klid a vyrovnanost. Co všechno předchází tomu nejkrásnějšímu dni v životě ženy? Není toho málo, ale s naší profesionální pomocí bude vše naprosto dokonalé! Mladá a mimořádně úspěšná režisérka Janka Ryšánek Schmiedtová, která se mimo jiné stala v roce 2015 uměleckou šéfovou ostravského Divadla Petra Bezruče, vám naservíruje jedinečnou komedii, která měla světovou premiéru roku 2013 v Městském divadle Zlín a okamžitě se stala hitem sezony. Pod textem je podepsána společně s Michaelou Doleželovou, která je olomouckému publiku, tedy i nám, dobře známá díky komediím Když se zhasne, Královny, Najdeme se na Ztracené nebo Robin Hood. Čeká vás svěží a rafinovaná smršť humoru, která rozhodně není vyhrazena pouze dámám. Zájezd se uskuteční ve čtvrtek 25.října 2018. Odjezd z Hradčan bude v 16.45 hodin. Začátek představení je v 19 hodin, tudíž budete mít dost času zajít si v Olomouci na kávu. Na zájezd se můžete přihlásit v místní prodejně potravin a to do 15.října 2018, poté budou volné vstupenky nabídnuty v okolních obcích, abychom zaplnili autobus. Cena vstupenky je 200 Kč, bus hradí obec.

prstenja.jpg