Úvod > Dění v obci > Aktuality > Hodové oslavy 2018

8.6.2018
Datum ukončení:
10.6.2018

Celý druhý červnový víkend se v obci konají hodové oslavy. Ty začínají již v pátek 8.června ve 20 hodin na výletišti, kde bude hodová zábava se skupinou FORUM I. V sobotu 9.června oslavy pokračují na místním hřišti a to nejprve v 16 hodin zápasem dětí a večer zde bude diskotéka. Neděle 10.června začne v 9 hodin tradičním hodovým budíčkem a od 9.30 hodin vystoupí mažoretky ze ZŠ Prosenice, poté bude následovat v 10.15 hodin ve zdejší kapli mše svatá a po ní půjde průvod ke kříži v ulici, kde tento bude vysvěcen. Nedělní program se bude odehrávat od 14.30 hodin na výletišti, kde bude po celou dobu k tanci a poslechu hrát kapela SUN SET, budou zde atrakce pro děti, skákací hrad, točená zmrzlina, malování na obličej, tetování henou apod. V 16.30 hodin vystoupí tanečnice Grácie Vlkoš. Nebude samozřejmě chybět bohaté občerstvení. Všichni jste na hradčanské hody srdečně zváni!

skakaci-hrad-nafukovaci-happyhop-xl.jpg