Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 7. 1. 2020

Hlášení rozhlasu 7. 1. 2020

1. V neděli 5. ledna 2020 proběhla v naší obci tradiční Tříkrálová sbírka, kterou vyhlásila Charita Česká republika. Tato sbírka je určena na pomoc rodinám a lidem v nouzi u nás i v zahraničí. Občané Hradčan věnovali na pomoc bližním částku ve výši 13 571 korun. Všem, kteří přispěli, srdečně děkujeme.
  2. V pondělí 6. 1. 2020 byla na plochu u obecního úřadu trvale přistavena popelnice na uložení tuků z domácností. Tuky dávejte prosím do pet lahví, které uzavřete a otvorem ve víku popelnice s oranžovou barvou uložíte k dalšímu zpracování. Bližší informace o ukládání tuků obdržíte v průběhu ledna do svých schránek. Všem, kteří budou takto ekologicky tuky z domácností likvidovat předem děkuji.