Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 6. 8. 2021

Hlášení rozhlasu 6. 8. 2021

1. Tuto sobotu 7. 8. 2021 k nám do Hradčan přijede v odpoledních hodinách opět pojízdné kadeřnické studio, tak jako každou první sobotu v měsíci. Budou stát u obecního úřadu, tak jako jste zvyklí. Objednávky na tel. 739 421 895.
  2. Obec Čechy vás zve na zítra na promítání letního kina na koupališti v Čechách. Začátek je ve 20.30 hodin.
  3. Obec Hradčany jako každý rok pořádá dne 2. září 2021 zájezd pro seniory, tentokrát se podíváme do města Vizovice. Navštívíme výrobnu destilátů s ochutnávkou, následovat bude prohlídka vizovického zámku a po společném obědě bude exkurze do výrobny pralinek s možností posezení u kávy a zákusku. Přihlašovat se můžete od pondělí 9. srpna na obecním úřadě. Cena zájezdu je pro místní 100 Kč, pokud zájezd neobsadíme nabídneme vedlejším obcím, cena pro přespolní je 300 Kč. Bližší informace budou vyvěšeny na stránkách obce a v obecní vývěsce.