Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 6. 3. 2023

Hlášení rozhlasu 6. 3. 2023

1. Ve čtvrtek 9. března se v 17 hodin v sále obecního úřadu koná 5. zasedání Zastupitelstva obce Hradčany. Program schůze je zveřejněný na webu obce.

1. Český zahrádkářský svaz Hradčany zve v pátek 10. března všechny občany na cestovatelskou přednášku manželů Kolibových o putování do španělského poutního města Santiago de Compostela. Přednáška se uskuteční v 18:00 hodin v sále obecního úřadu. Jste srdečně zváni! Od 17:00 hodin bude otevřena i hospoda a bude se točit pivo.

1. Český zahrádkářský svaz Hradčany pořádá již 13. ročník soutěže o nejlepší pomazánku vyrobenou muži "NAŠI CHLAPCI V AKCI". Akce se koná v sobotu 11. března v sále obecního úřadu. Srdečně zvou pořadatelé.

Informace o průběhu akce:

Příjem pomazánek 12°°- 13°° hodin

Hodnocení ženami 14°°- 16°° hodin

Hodnocení muži 16°°- 17°° hodin

V průběhu odpoledne se můžete těšit na kulturní vsuvky v podobě

VYSTOUPENÍ MÍSTNÍCH DĚTÍ

Soutěž v pojídání jednohubek 17:30 hod

Humorné vystoupení dětí 18°° hod

Vyhodnocení výsledků 19°° hodin

Tombola 19:30 hodin

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

1. Každý vzorek pomazánky musí být vyroben výhradně mužem, druh pomazánky je libovolný.
  2. Jeden soutěžící může přihlásit maximálně 3 vzorky. Každý vzorek by měl mít váhu min. 20 dkg, max. 30 dkg.
  3. Kupovaná pomazánka je důvodem k vyloučení ze soutěže.
  4. Soutěže se mohou zúčastnit i přespolní.
  5. Hodnocení anonymních vzorků provádí návštěvnice akce, která dostane 10 žetonů. Každému očíslovanému vzorku odpovídá očíslovaný kelímek, do kterého hodnotící vloží jen jeden žeton.
  6. Vyhodnoceno a odměněno budou 3 česnekové pomazánky a 3 ostatní pomazánky.

Hudba i tombola je zajištěna, dobrá nálada a pohoda na vás čekají.