Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 6. 10. 2022

Hlášení rozhlasu 6. 10. 2022

1. Vážení občané, připomínám, že v sobotu 8. 10. 2022, tj. tuto sobotu v době od 8.45 do 9.15 hodin bude před obecním úřadem firma RECOVERA provádět sběr nebezpečného odpadu. Do nebezpečného odpadu patří baterie všeho druhu, obaly od lepidel, plechovky od barev, chemické prostředky, teploměry, výbojky a další.
  2. Odběratele obědů prosím, abyste za měsíc září uhradili částku 110 Kč za oběd dovozci obědů a se stvrzenkou se prosím dostavte na obec a účetní vám proplatí cenu za dopravu oběda. Stejná situace bude i za měsíc říjen. V říjnu bude platba 120 Kč za oběd, cena oběda zůstává stejná, zvyšuje se dopravné. Další postup rozhodne nové vedení obce dle dohody s dodavatelem obědů. Děkuji vám za pochopení. Pokud je vám něco nejasné, zavolejte prosím na telefon 777 508 649.
  3. V sobotu 8. 10. 2022 v odpoledních navštíví naši obec pojízdné kadeřnické studio. Můžete se objednat na telefon 739 421 895-
  4. Vážení občané senioři, dovolte mi, abych Vás co nejsrdečněji pozvala na již tradiční „Setkání seniorů“ v pátek 14. října 2022 v 16.30 hodin do sálu obecního úřadu. Těšit se můžete na již tradiční kapelu z Hranic a také vystoupení ostravského divadla. U každé pozvánky máte přiložený potvrzovací lístek, zdali se zúčastníte, abychom věděli počet večeří. Tento prosím doručte na obec do schránky, pokud jste ho nedali hned při předání pozvánky.

Pořadatelé běžeckého závodu „Hradčanské vlnky“ vás srdečně zvou na již 6. ročník, který se uskuteční 8. října 2022 od 9.00 hodin na výletišti v Hradčanech. Dopoledne bude probíhat závod dětí a ve 12.00 hodin bude na návsi start hlavního závodu dospělých, délka trati je 10,4 km od kaple. Přijďte se podívat na tuto velmi pěknou akci a také fandit závodníkům, občerstvení je připraveno i pro nesportovce. Bližší informace naleznete na stránkách obce.