Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 3.6.2024

Hlášení rozhlasu 3.6.2024 

  1. Ve čtvrtek 6. června se v 18:00 hodin bude v sále obecního úřadu konat 13. veřejné zasedání Zastupitelstva obce Hradčany. 
  1. Ve dnech 7.-8. června 2024 se budou konat volby do Evropského parlamentu. V naší obci bude 1 volební okrsek se sídlem v prostorách budovy (sál v přízemí) Obecního úřadu Hradčany, Hradčany 64. Volit můžete přijít v pátek, od 14 do 22 hodin a nebo v sobotu od 8 do 14 hodin. Kdo se nemůže voleb zúčastnit ze zdravotních důvodů, může požádat a členové volební komise se s volební urnou dostaví k voliči v místě jeho bydliště. V případě potřeby volejte na telefonní číslo 581 791 260. Všichni voliči starší 18 let obdrželi volební lístky o víkendu. Vzhledem k rozsahu volebních lístků a velikosti obálek nebylo možné  u všech občanů umístit lístky do malých poštovních schránek nebo občané schránku nemají vůbec. Po velkém dešti, který po roznosu lístků následoval mohlo dojít k poškození těchto hlasovacích lístků. Tímto se omlouváme a žádáme občané, kteří mají tímto způsobem poškozené volební lístky, nechť se obrátí na obecní úřad (výše uvedené telefonní číslo) a budou jim doručeny nové volební lístky. Volební lístky budou samozřejmě k dispozici i ve volební místnosti. 
  1. Rybářský spolek zve všechny občany a příznivce rybaření na rybářské závody, které se budou konat 8. června na nádrži Sedlišťky. Registrace je v 5:30 hodin. Průběh závodu od 6:00 do 14:30 hodin. V 15:00 hodin vyhlášení. Čeká vás tombola a bohaté občerstvení. Srdečně zvou rybáři.  
  1. Drůbežárna Prace oznamuje, že bude ve čtvrtek 13. června v 9:45 hod. prodávat u obecního úřadu: mladé kuřice a kohouty, roční slepice,  brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny Mulard, krůty krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

 


Návštěvnost stránek

410455