Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 3. 1. 2024

Hlášení rozhlasu 3. 1. 2024  

  1. Vážení občané, ráda bych vás přivítala v roce 2024 a popřála vám do něho hodně zdraví, štěstí a úspěchů.
  1. Oznamujeme občanům, že v neděli 7.ledna 2024 proběhne v naší obci již tradiční Tříkrálová sbírka, kterou pořádá Charita ČR. Obcí budou procházet skupinky koledníků v kostýmech a výtěžek této sbírky je určen na pomoc seniorům, nemocným, handicapovaným, matkám s dětmi v tísni a dalším jinak sociálně potřebným skupinám lidí. Každá skupinka je tvořena koledníky a vedoucím, který má průkazku a nese zapečetěnou pokladničku. Srdečně děkujeme všem dobrovolníkům, kteří se podílejí na organizaci sbírky a také všem lidem, kteří do sbírky přispějí.  
  1. Firma REMA, která pro obec zajišťuje zpětný odběr elektrozařízení provede na konci ledna jeho odvoz. Pokud máte doma již nefunkční elektrozařízení, můžete ho ještě v termínu do 19. ledna dovézt na sběrné místo, které se nachází v domě č. 26 (Vaculíkovo) na návsi. A to v době od 8:00 do 14:00 hodin v pracovní dny. Elektrozařízením, které lze zde odložit se rozumí - chladničky, pračky, myčky, televizory, sporáky, vysavače, mikrovlnné trouby, počítače, drobné elektro a také akumulátory a baterie.  
  1. Kdo z občanů má ještě zájem o historický kalendář, který před Vánocemi obdržela každá domácnost, může si ho zakoupit na obecním úřadě v úřední dny. Cena kalendáře je 170,-Kč.

 

 


Návštěvnost stránek

410822