Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 24. 11. 2023

Hlášení rozhlasu 24. 11. 2023 

  1. Žádáme občany, aby nevylévali tuk a oleje z přípravy jídel do odpadu. Oleje a tuky slejte do plastové láhve s uzávěrem a odneste do popelnice na oleje, která se nachází s ostatními kontejnery na odpad na ploše vedle úřadu. Na použitý olej je tam popelnice s růžovým víkem. Olej nenalívejte do skleněných lahví, které se mohou rozbít. Vytříděný olej poslouží všem ještě jednou a ušetří tak spoustu surovin a zdrojů. Tříděním oleje zabráníte zanášení a ucpání odpadního potrubí u vás doma, a šetříte tak prostředky na případné opravy a čištění. Rovněž se předchází znečištění a haváriím celé kanalizační sítě, které je nutné nákladně a složitě řešit. 
  1. Vážení občané, tak jako každý rok, tak i letos bude náves zdobit vánoční strom a betlém. Obracím se proto se žádostí na všechny ochotné dobrovolníky, kteří by přišli v sobotu 25. listopadu pomoci betlém postavit. Upozorňuji na změnu hodiny srazu. Z důvodu honu bude sraz všech dobrovolníků na návsi u vánočního stromu už v 9:00 hodin. Předem všem děkuji. 
  1. Honební společenstvo Pavlovice-Hlinsko-Hradčany oznamuje, že dne 25. listopadu 2023 proběhne v katastrálním území Hradčany na Moravě hon na drobnou a černou zvěř. Sraz účastníků bude v místním hostinci. Pro veřejnost, která se honu nebude účastnit od začátku, bude hostinec zpřístupněn od 16:00 hod. Občerstvení je zajištěno, bohatá tombola, možnost zakoupení zvěřinových specialit. Srdečně zve Honební společenstvo. 

Návštěvnost stránek

410571