Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 23. 9. 2020

Hlášení rozhlasu 23. 9. 2020

1. Připomínám, že zítra a v pátek nepoteče dopoledne voda. Informace jsou na letácích, které jste obdrželi do schránek.
  2. Zítra ve čtvrtek, tj. od 24. 9. do 28. 9. 2020 bude na ploše u OÚ přistaven další kontejner na velkoobjemový odpad. Kdo jste nestihli v uplynulém víkendu vyvézt odpad můžete tak učinit nyní.
  3. Vážení občané, nepřeplňujte prosím kontejnery na bioodpad, především jablky, která jsou těžká a auto je nezvedne, takže nám je nevyvezou. V měsíci říjnu necháme na plochu přistavit kontejner na bioodpad, tj. na jablka a listí. Jinak doporučuji využívat domácí kompostéry. Děkuji za pochopení.
  4. Topenářský servis Malá Morávka navštíví naši obec zítra 24. 9. 2020 a nabízí kominické služby, dále čistění plynových spotřebičů a další služby. Bližší informace naleznete na stránkách obce a v obecní vývěsce, kde naleznete cenu i telefonní číslo na tuto firmu.
  5. Zahrada Věžky Vás zve na prodejní zahrádkářskou výstavu ve Věžkách u Kroměříže, která se koná od 25. 98. do 28. 9.2020. Pro návštěvníky je připraven bohatý program. Bližší informace jsou na webu obce a v obecní vývěsce.
  6.  Rybářský spolek Hradčany bude v obci tuto sobotu 26. 9. 2020 dopoledne provádět sběr starého železa. Kdo budete chtít odevzdat železný šrot, dejte ho prosím před své domy a rybáři si jej posbírají. Předem Vám všem, kteří přispějete, Rybářský spolek děkuje za spolupráci.
  7. Závěrem mého hlášení mi vážení občané dovolte, abych jménem našich zahrádkářů také touto cestou poděkovala všem občanům, kteří se zúčastnili podzimní výstavy a vyzdobili předzahrádky svých domů. Také já jim děkuji jménem zastupitelstva obce i jménem svým.