Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 23. 12. 2020

Hlášení rozhlasu 23. 12. 2020

1. Děkuji všem milovníkům zvířat v naší obci, kteří přispěli svými dary zvířátkům v přerovském útulku, včera jsme vše odvezli. Děkuji.
  2. Obracím se na Vás, vážení občané, abyste nevozili sklo do kontejnerů, máme je plné. I přes objednání zaúřadoval lidský faktor a řidiči nás prostě vynechali, takže prosím o pochopení, ponechejte si sklo doma. Odvoz bude 6. 1. 2021.
  3. Obvodní lékař MUDr. Kremzer oznamuje, že ordinace v Pavlovicích bude konce roku uzavřena. Akutní případy ošetři MUDr. Skřivánková v Prosenicích po předchozí telefonické domluvě. Přesné informace najdete na webových stránkách obce nebo v obecní vývěsce.
  4. Páter Mgr. Zdeněk Mlčoch, kněz naší farnosti oznamuje, že všechny bohoslužby jsou z důvodu karantény zrušeny. Můžete navštívit jesličky v pavlovickém kostele, popřípadě se jít soukromě pomodlit. Hodiny, kdy bude kostel otevřený, najdete na webových stránkách obce a také v obecní vývěsce.
  5. Vzhledem k tomu, že se bude v době sváteční hodně vařit, ještě opět prosím a připomínám, abyste nevylévali tuk do dřezů, ale do PET lahví.. Děkuji.
  6. Vážení občané, závěrem mého hlášení mi dovolte, abych Vám alespoň touto cestou poděkovala za celoroční spolupráci a za Vaše pochopení při probíhajících stavbách v obci, takže ještě jednou děkuji. Zároveň Vám chci popřát klidné vánoční svátky v kruhu svých blízkých, bohužel letos to bude bez společného zpívání na návsi, a do nového roku Vám všem přeju pevné zdraví, přátelství, setkávání se slušnými lidmi, zkrátka všechno dobré. Krásné sváteční dny.