Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 2. 12. 2019

Hlášení rozhlasu 2. 12. 2019

1. Vážení občané, zítra, tj. v úterý 3. 12. 2019 ráno v 6.30 hodin budou v kapli roráty. Pro neznalé, bude to mše svatá při svíčkách. Po rorátech vás zveme na snídani do sálu obecního úřadu.
    2. Klub seniorů Hradčany zve své členy na jíž třetí sešlost klubu, která proběhne v úterý 3. 12. 2019 od 17.00 hodin ve spolkovém domě. KSH připomíná členům i dalším zájemcům o členství ve spolku, že stále členové klubu sbírají staré fotografie. Podrobnosti jsou vyvěšeny ve skříňce klubu v autobusové čekárně.
    3.  Pojízdná prodejna ROSNIČKA oznamuje občanům, že do naší obce se svojí prodejnou přijede ve středu  4. 12. 2019 v 15.45 hod na obvyklé místo a bude prodávat krmiva pro domácí a hospodářská zvířata, drogistické potřeby a základní potraviny.
    4. Z důvodu výrazného poklesu zájmu obyvatel o využívání sítě Veřejných telefonních automatů bude tato služba v naší obci k 1. 1. 2020 ukončena. Automat u prodejny potravin bude zrušený.
    5. Zájemcům o změnu darovacích smluv na domovní kanalizační přípojky připomínám, že je třeba kdo má zájem tyto smlouvy změnit ještě v letošním roce z důvodu přiznání darovací daně.