Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 19.4.2023

Hlášení rozhlasu 19.4.2023 1. Ani po urgenci žádosti se nepodařilo v naší obci zajistit fyzický odečet elektroměrů v tomto období. Dle sdělení ČEZ Distribuce, a.s. využila společnost zákonné možnosti provést vyúčtování na základě odborného odhadu. Pokud zákazník s touto formou nesouhlasí, nabízí možnost provést si samoodečet, a zadat jedním z níže uvedených způsobů: 
 • On-line formulářem na cezdistribuce.cz
 • Přes Distribuční portál (registraci možno provést přes cezdistribuce.cz)
 • Prostřednictvím mobilní aplikace PROUD

  Pokud jste tak ještě neučinili, je samoodečet možno nahlásit v termínu nejpozději do pátku 21.4.2023.
  Zákazníci, kteří poskytli ČEZ své kontaktní údaje byli již obeslání emailem nebo SMS.

 

 1. V pátek 21. dubna v 17:00 hodin bude slavnostně zahájen provoz kadeřnictví ve spolkovém domě v Hradčanech. Přijďte se podívat do nových prostor a seznámit se s kadeřnicí Monikou Bednaříkovou. Jste všichni srdečně zváni.

 

 1. Rybářský spolek zve všechny občany na vítání jara na přehradě Sedlištky v sobotu 22. dubna od 8:00 hodin. Přijďte si chytnout rybu nebo jen tak posedět u vody s přáteli u dobrého piva. Rybáři si pro vás připravili i makrely, hermelín z udírny a jiné občerstvení.

 

 1. V neděli 30. dubna od 16:00 hodin jste zváni sportovním klubem na fotbalové hřiště na tradiční pálení čarodějnic. Můžete se těšit na soutěže pro děti a bude vyhodnocena nejlepší maska. Kromě opékání špekáčků na vás čeká bohaté občerstvení.

 

 1. Jste srdečně zváni na jarní zahrádkářskou výstavu Zahrada Věžky, která se koná od čtvrtka 27. 4. do pondělí 1. 5. 2023, každý den od 9 do 16 hodin. Nakoupit si můžete květiny, stromky, potřeby pro dům i zahradu, řemeslné výrobky a něco dobrého na zub se také najde. Hudební vystoupení oblíbených kapel každý den, zábavný program pro děti, výstava řezaných květin a mnoho dalšího!
  OBEC NABÍZÍ PRO PRVNÍCH 10 ZÁJEMCŮ VOLNÉ VSTUPENKY!!!

Návštěvnost stránek

410567