Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 19. 10. 2021

Hlášení rozhlasu 19. 10. 2021  1. Dnes v 19.00 hodin se v kapli koná mše svatá.
  2. Centrum pro rodinu Ráj zve rodiny s dětmi k procházce Cestou lesních skřítků, která je vyvěšená od Výletiště k přehradě v Sedlíšťkách. Děti mohou plnit podzimní úkoly a pomoci skřítkovi Oříškovi najít cestu domů. Na vycházku je potřeba se nahlásit přes web centra nebo telefon uvedený na startu cesty, aby mohli organizátoři průběžně doplňovat odměny pro děti. Přejeme všem příjemnou procházku.
  3. Obec provádí v lokalitě Debřa kácení, především jasanů. Kdo z občanů máte po ukončení těžby zájem o odvoz větví a s tím spojený úklid lesa, přihlaste se prosím na obecním úřadě, kde Vám budou sděleny další informace. Cena za jeden podíl je 1000 Kč.
  4. Klub vojenské historie Dřevohostice a město Bystřice p. H. Vás zvou v sobotu 30. října na Dušičkový pochod napoleonských vojsk spojený se světelným průvodem. Od 12.00 hodin začíná pochod napoleonských vojáků od zámku v Dřevohosticích směrem do Bystřice p. H. Bližší informace naleznete na plakátu ve vývěsce a na stránkách obce.
  5. Horolezecký klub Bezuchov Vás zve v sobotu 13.listopadu 2021 na tradiční Horolezecký sraz v kulturním domě v Bezuchově a na přednášku Radka Jaroše o výstupech na 14 nejvyšších vrcholů světa. Bližší informace naleznete ve vývěsce obce.

Návštěvnost stránek

408637