Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 17. 8. 2022

Hlášení rozhlasu 17. 8. 2022

1. Český zahrádkářský spolek Hradčany oznamuje svým členům, že v pátek 19. srpna 2022 se koná v 18.00 hodin na spolkovém domě členská schůze zahrádkářů. Na programu je příprava zahrádkářské výstavy a příprava na setkání invalidů.
  2. Hradčanský motorkářský spolek ENDURO trať Dřevohostice vás zve tuto sobotu 20. 8. na výletiště v Hradčanech v e 14.00 hodin na Dětský den. Pro děti jsou připraveny atrakce a soutěže, všichni jste zvaní na bohaté občerstvení a tombolu. Připravena je také výstava veteránů. Přijďte se pobavit, srdečně zvou motorkáři.
  3. Městys Dřevohostice zve všechny gurmány do Dřevohostic v sobotu 20. 8. 2022 do zahrady gurmánů. Začátek je v 11.30 hodin a čekají vás speciality různých kuchyní, barmanská show, vítězka pekařské soutěže paní Martina, můžete ochutnat šnečí speciality. Milovníci dobrého jídla jsou zvaní.
  4. Sbor dobrovolných hasičů zve rodiče s dětmi na Pohádkový dětský den do Šišmy v neděli 21. 8. 2022 od 13.00 hodin na hřišti v Šišmě. Bohaté občerstvení pro děti i dospělé je zajištěno, děti mohou přijít v pohádkových kostýmech. Těší se na vás hasiči ze Šišmy.
  5. Autoklub České republiky vás zve na Mistrovství Evropy MORKUS MORAVA  Autocross, které se koná na Přerovské rokli od 19. 8. do 21. 8. 2022. Můžete se těšit na vystoupení vícemistra světa v letecké akrobacii Martina Šonka, který předvede Akrobatickou show přímo nad závodní dráhou, závodit bude i první český jezdec Formule 1 Tomáš Enge.
  6. Připomínám, že na výletišti bylo nalezeno jízdní kolo, majitel se může přihlásit na obecním úřadě.
  7. Vážení občané, jako každým rokem i v letošním roce pořádáme 8. září 2022 zájezd seniorů. V letošním roce pojedeme na exkurzi do muzea a výroby ručního papíru ve Velkých Losinách, odtud se přesuneme s krátkou přestávkou na Červenohorském sedle do Lázní Jeseník, kde budeme mít zajištěný oběd a odpolední program je na vás, někdo může jít na delší vycházku, někdo využije lázeňskou kolonádu a pro zájemce zajistíme okružní jízdu po lázních vyhlídkovým vláčkem. Hlásit se můžete od pondělí 22. 8. na obecním úřadě. Cena zájezdu je 200 Kč. V této ceně je oběd a vstupné.