Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 16. 2. 2021

Hlášení rozhlasu 16. 2. 2021

1. Vážení občané, v souvislosti s prodloužením nouzového stavu budeme poplatky v hotovosti vybírat na OÚ až po skončení tohoto nouzového stavu. Kdo máte zájem uhradit již nyní můžete platit bezhotovostně na účet obce. Bližší informace jsou na webových stránkách obce.
  2. Knihovnice paní Jana Hrbáčková oznamuje čtenářům, že od pondělí 1. 2. 2021 je knihovna otevřena formou výdejního okénka za dodržení nařízených hygienických opatření. Otevírací doba zůstává stejná.
  3. Organizátoři Petice proti odpůrcům dostavby dálnice D 1 oznamují, že podpisová akce je prodloužena do 31. 3. 2021. Jedná se o úsek mezi Přerovem a Říkovicemi v délce 10 km. Kdo jste se ještě nepodepsali a  máte zájem podpořit dostavbu, naleznete podpisové archy jak v prodejně potravin, tak také na obecním úřadě, stejně jako v loňském roce.
  4. Vedení hradu Helfštýn hledá od sezóny 2021 (s nástupem 1. 4. 2021) pracovníka na pozici průvodce/kyně, a to na plný pracovní úvazek. Více informací o pozici je uvedeno na webových stránkách Helfštýna..