Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 14. 6. 2023

Hlášení rozhlasu 14. 6. 2023

1. Zítra, tj. ve čtvrtek 15. června se v 18:00 hodin koná v sále obecního úřadu 7. veřejné zasedání Zastupitelstva obce Hradčany.
  1. Rybářský spolek Hradčany srdečně zve občany na rybářské závody tuto sobotu 17. června k nádrži Sedlišťky. Zápis do závodu je v 5:30 hodin. V 6:00 hodin závod startuje. Předpokládané ukončení bude ve 14:00 hodin. Na občerstvení si pro Vás rybáři připravili makrely, hermelín z udírny, kabanos a pečený kuřecí gyros. Jste srdečně zváni.
  1. V Přerově na ulici Wilsonova byla otevřena nová prodejna zdravotnických potřeb na Moravě. Naleznete v ní širokou nabídku chodítek, pomůcek do koupelny, zdravotních punčoch, rehabilitačních pomůcek a mnoho dalšího. Velký výběr zdravotní obuvi pro dospělé i děti. Pomůcky si můžete vyzkoušet. V prodejně Vám pomohou s výběrem. Neváhejte a přijďte se poradit. Prodejna nabízí také rozvoz inkontinenčních pomůcek a objemného zboží až k vám domů. Otevřeno v pracovní dny od 8 do 18 hod. a v sobotu od 8 do 12 hod. Zdravotnické potřeby EMPOLAS, Wilsonova 1, Přerov, hned vedle nám. T.G.M.