Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 13. 11. 2019

Hlášení rozhlasu 13. 11. 2019

1. Všechny zájemce o přípravu hradčanské kuchařky zveme zítra 14. listopadu v 15.30 hodin na Centrum společenského života, tentokrát na pečení věnečků pod taktovkou paní Jaroslavy Žákovské.
  2. V pátek 15. listopadu pořádá klub seniorů vánoční keramické tvoření. To se bude konat v kuchyňce spolkového domu od 17 do 19 hodin. Zájemci si sebou přinesou váleček na těsto. Podrobnější informace najdete na webu obce a ve vývěsní skříňce klubu seniorů  na autobusové zastávce.
  3. Klub seniorů Hradčany pořádá příští víkend  23.-24. listopadu prodejní vánoční výstavu, na kterou srdečně zveme všechny občany. Program této výstavy bude zveřejněn na webu obce a ve vývěsní skříňce klubu seniorů. Po oba dny bude probíhat i výstava starých vánočních ozdob. Přivítáme, když se i vaše staré vánoční ozdoby stanou součástí této výstavy. Ozdoby můžete donést příští pátek 22. listopadu od 17 hodin nebo v sobotu 23. listopadu od 10 do 12 hodin do obecního hostince. Po skončení výstavy všechny ozdoby vrátíme v pořádku zpět majitelům. K Vánocům patří i cukroví. Budeme rádi, když to své oblíbené donesete ochutnat svým sousedům a přátelům na tuto vánoční akci. Vzorky spolu s psaným receptem můžete donést do obecního hostince ve stejnou dobu jako vánoční ozdoby. Klub seniorů děkujeme předem všem za vánoční ozdoby i vánoční cukroví.