Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 13. 1. 2021

Hlášení rozhlasu 13. 1. 2021

Dobré odpoledne, věnujte prosím pozornost hlášení obecního rozhlasu.

1. Vážení občané, jak je Vám všem známo z důvodu pandemie nebudou tříkráloví koledníci obcházet obec. V letošním roce se tříkrálová sbírka uskuteční jinými způsoby. Ti z Vás, kteří chtějí přispět mohou zaslat finanční dar na účet nebo poslat dárcovskou SMS. Zároveň s těmito možnostmi můžete také přispět do zapečetěných pokladniček na OÚ nebo v prodejně potravin. Bližší informace naleznete na webových stránkách obce nebo v obecní vývěsce. Sbírka bude probíhat do 24. 1. 2021.
  2. Knihovna Hradčany oznamuje svým čtenářům, že z důvodu pandemie bude do odvolání uzavřena.
  3. Topenářský servis a společenství kominíků a topenářů Malá Morávka nabízí své služby v naší obci 15. ledna 2021. Bližší informace naleznete na webových stránkách obce a v obecní vývěsce.
  4. V souvislosti s dalším prodloužením nouzového stavu přistoupil Olomoucký kraj, stejně jako na podzim, k dočasnému omezení některých autobusových linek. Ty od středy 13. 1. 2021 přejdou do prázdninového režimu, přičemž nebudou vypravovány některé školní a posilové spoje. Bližší informace naleznete ve vyhledávačích na  CZ nebo IDOS.CZ, popřípadě na infolince 588 88 77 88.
  5. Myslivecké sdružení Dřevohostice oznamuje, že dne 16. 1. 2021 v době od 8.00 do 16.00 proběhne v Dřevohostickém lese naháňka na divoká prasata.
  6. Tímto oznamujeme občanům, že firma SUEZ bude v roce 2021 provádět svoz komunálního odpadu každé pondělí v lichém týdnu. Nejbližší svoz proběhne v pondělí 18. ledna 2021.