Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 10. 9. 2020

Hlášení rozhlasu 10. 9. 2020  1. Vzhledem k současné složité situaci s pandemií koronaviru se naši zahrádkáři rozhodli zrušit tradiční výstavu ovoce a zeleniny. O podzimní výzdobu ale nepřijdeme, členové svazu zahrádkářů připraví na návsi u autobusové zastávky určitě velmi pěkné ukázky svého umu. Zároveň s tímto se zahrádkáři obracejí na ostatní občany, aby se i oni k nim přidali a v době od 18. do 20. září vyzdobili předzahrádky svých domů podzimní tématikou, tuto samozřejmě můžete ponechat i déle, budeme mít vesnici o to krásnější.
  2. Členové zahrádkářů také oznamují, že kdo bude mít zájem o zakoupení macešek, chryzantém a vřesů, může si je objednat v obchodě nebo u pana Josefa Tomčíka do 15. září 2020.
  3. Milí kuchaři a kuchařinky ve čtvrtek 17. září 2020 jste zváni na další ze série vaření na Centru společenského života. Zahájení je v 15.30 hodin.
  4. V pátek 18. 9. 2020 do 21. 9. 2020 bude na ploše u OÚ přistavený kontejner na velkoobjemový odpad. Prosím, abyste kontejner nepřeplňovali, auto jej nemůže zvednout, pokud bude brzy zaplněný, objednáme ještě jeden odvoz.
  5. V sobotu 19. 9. 2020 bude v době od 8.45 – 9.15 hodin provádět firma SUEZ svoz nebezpečného odpadu. Bližší informace ke svozům najdete v prodejně potravin a ve vývěsce.
  6. Klub seniorů Hradčany pořádá tuto sobotu 12. září na místním výletišti od 14.00 hodin „Setkání seniorů a jejich přátel“, na které vás zvou. Od 14 hodin proběhne velký petanquový turnaj. Souběžně budou probíhat různé hry pro děti. K tanci i poslechu zahraje oblíbená Záhorská kapela. Nebude chybět ani tombola a občerstvení bude zajištěno. Zváni na seniorskou akci jsou úplně všichni od dětí až po seniory. Vzhledem k situaci, která vlastně od jara panuje, bylo v letošním roce velmi málo venkovních akcí, tak přijměte srdečné pozvání členů Klubu seniorů Hradčany a přijďte se na hradčanské výletiště pobavit! I když roušky pro venkovní prostory nejsou zatím povinné, tak pořadatelé nabádají k dodržování hygienických podmínek a jisté opatrnosti i ve venkovních prostorách.

 

 

 

 


Návštěvnost stránek

414104