Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 10. 8. 2020

Hlášení rozhlasu 10. 8. 2020

1. Zítra v úterý 11. 8. 2020 se bude v 19.00 hodin konat v kapli mše svatá.
  2. Pojízdná prodejna ROSNIČKA oznamuje občanům, že do naší obce se svojí prodejnou přijede ve středu  12. 8. 2020 v 15.45 hod na obvyklé místo a bude prodávat krmiva pro domácí a hospodářská zvířata, drogistické potřeby a základní potraviny.
  3. V pátek 14. 8. 2020 se bude v sále obecního úřadu v 18.30 hodin konat veřejné zasedání zastupitelstva obce.
  4.  Vážení občané, naši milí senioři, i přes složitou situaci s pandemií koronaviru pořádá obec ve čtvrtek 3. září zájezd na severní Moravu (pokud se situace nezmění). Navštívíme TONAK Nový Jičín a MARLENKU ve Frýdku-Místku. Bohužel je to zrovna okres s velkým výskytem covidu a ponecháme na vás, jak se rozhodnete k účasti. Pokud by nás bylo málo, přesuneme zájezd na později nebo na jaro. Program naleznete na plakátech a ti z vás, kteří hůře chodí mohou jet také, protože dojedeme všude autobusem. Na oběd máme objednaný salonek jen pro účastníky našeho zájezdu a je v přízemí. Přihlašovat se můžete na obecním úřadě, kde si vyberete z 5-ti nabízených jídel něco dobrého na oběd a úhrada je 100 Kč.