Úvod > Informace > Hlášení rozhlasu > Hlášení rozhlasu 1. 7. 2020

Hlášení rozhlasu 1. 7. 2020

1. Vedení Agrasu Želatovice i já jménem obce prosím řidiče, abyste při cestě kolem potoka ze strany od Nahošovic používali cestu hned vedle Šišemky, nikoliv cestu po poli. Děkuji za pochopení.
  2. Pojízdné kadeřnictví oznamuje, že do naší obce přijede tuto sobotu 4. 7. 2020 v době od 14.00 do 15.00 hodin. Kdo z vás máte o tyto služby zájem volejte dopředu na telefon 737 684 983. Pro přesnější informace si můžete v obchodě nebo na OÚ vyzvednout leták. Auto bude stát na ploše u kontejnerů.
  3. Policie České republiky dělá nábor nových pracovníků a zve zájemce o tuto práci do svých řad. Poskytují jistotu platu, náborový příspěvek 75 tisíc korun, 6 týdnů dovolené a další benefity. Bližší informace najdete na stránkách obce a na letáku ve vývěsce, kde najdete odkaz.
  4. Divadelníci Dřevohostice zvou milovníky divadla na představení Habaďůra aneb nájemníci pana Swana. Představení odehrají 17. července 2020 ve 21.00 hodin na zámku v Dřevohosticích. Vstupné je 70 Kč. Za nepříznivého počasí se představení nebude konat.